8.12.2008O firmě

Naše znalosti se opírají o dlouholetou praxi v chovu ryb pro export a vznik naší firmy byl jen logickým vyústěním znalostí v oboru akvaristiky. Sladkovodní akvaristikou se zabýváme přes 35 let, mořskou od roku 1994.

Prodejnu akvaristiky jsme zařídili v roce 1990 na Merhautové ul. V Brně, kde nás najdete i dnes.

V naší prodejně můžete nalézt široký sortiment sladkovodních i mořských ryb.

V mořských nádržích nabízíme také korály a další bezobratlé, živé kameny, mořské řasy a houby. Ryby a další živočichy, které v našich nádržích neuvidíte, je možno objednat podle přání. Zakoupit u nás můžete i veškeré komponenty pro mořská akvária, jako např. několik druhů mořských solí, chemii Coral Shop a přípravky pro úpravu vody, testy, hustoměry, měřící přístroje, speciální zářivky a výbojky pro korály, odpěňovače, kompletní filtrační techniku i demineralizovanou vodu.

Kromě prodeje profesionální techniky, zařízení a filtrů pro akvária různých světových výrobců máme i vlastní výrobu filtrační techniky pro mořská akvária, kterou od roku 1994 neustále zdokonalujeme a vyvíjíme. 

Naší specializací je zhotovení mořského akvária tzv.na klíč, včetně kompletní technologie i s osazením vhodnými mořskými živočichy. Vytvoříme návrh dle vašich představ a rozpočet v několika realizačních variantách.

Samozřejmostí je stálý servis a údržba akvarijního kompletu.

 

zpět na přehled