Vitalis - New Era - špičková krmiva pro akvária

https://www.facebook.com/pieraquatics/videos/1942412995820721/UzpfSTEwMzYzMjA4MDMwNjY1NDI6MjAwNzg5MjAyOTI0Mjc0Mw/


https://www.facebook.com/vitalisaqua/videos/1494539787244639/

Vitalis – Marine Flakes - Pellets - vločky nebo měkké pelety pro mořské ryby

Vysoce kvalitní, velmi chutné a stravitelné vločkové krmivo – jako vyvážená strava  pro mořské ryby korálových útesů, obsahující kompletní spektrum živin. Tyto vločky lze využít i jako doplňkové krmivo sladkovodních ryb, které potřebují více proteinů při zachování nízkého obsahu tuků. 

Vločky Marine Flakes je základní prvotřídní krmivo obsahující jen přírodní ingredience a konzervanty. Byly navrženy pro zvýšení zbarvení ryb a jejich udržení ve výborné kondici pomocí přírodních karotenoidů a vysoce kvalitních proteinů, specifické v přirozené stravě mořských ryb. Doporučujeme používat střídavě s vločkami NewEra Aegis pro maximální zdraví a vitalitu ryb.

Inovativní způsob zpracování krmiva zajišťuje, že se živiny nevyluhují do vody, vločky zůstávají až do zkonzumování beze změn a dojde tak k jejich maximálnímu využití rybami (bez zhoršení kvality vody). Vločky mají aroma, které je prokazatelně lákavé i pro vybíravé ryby a  stravitelná textura je neodolatelná pro všechny všežravé tropické ryby. 

Ryby dosahují při krmení NewEra marine Flakes  vrcholné kondice, vitality a odolnosti vůči nemocem, způsobené použitím výhradně  vysoce kvalitních přírodních proteinů a mořských minerálních látek. 

Návod na použití :  krmte maximálně 3x denně takovou dávku, kterou ryby okamžitě spotřebují. Nepřekrmujte. Obsahuje vitamíny A,D,E. 

Vit. A 40 000 IU/kg,  vit.D 2500 IU/kg, vit. E 100 IU/kg. Není určeno k humánní konzumaci. Skladujte mimo dosah dětí.

https://www.facebook.com/vitalisaqua/videos/1326817804016839/

https://www.facebook.com/vitalisaqua/videos/1468091293222822/

Vitalis – Algae Flakes - pellets vločky nebo měkké pelety pro býložravé ryby

Vločky jsou vyrobeny z 5 druhů pečlivě vybraných mořských řas, přírodních surovin a konzervantů a poskytují optimální výživu pro býložravé korálové ryby. Jsou velmi chutné a dobře stravitelné. Zesilují vybarvení korálových ryb. Zvyšují kondici a vitalitu. Speciální technologie zpracování krmiva uchovává živiny uvnitř krmiva, minimalizuje se vyplavování živin a tím nedochází ke zhoršení kvality vody. 

Krmivo je vyrobeno z velmi kvalitních surovin, které zaručují optimální profil minerálů a jsou bohatým zdrojem kvalitních proteinů a přírodních karoteinových barviv. 

Výhody : pomáhá obnovit živé zářivé vybarvení korálových rybek ztracené nedostatkem vhodných řas v potravě. 

Návod na použití :  krmte maximálně 3x denně takovou dávku, kterou ryby okamžitě spotřebují. Nepřekrmujte. Ryby, sbírající potravu na hladině krmte na hladinu, ostatním rybám podržte vločky  několik sekund pod hladinou, aby začaly klesat ke dnu. Mokré prsty nedávejte zpět do krmiva v obalu. ! Obsahuje vitamíny A,D,E. Vit. A 40 000 IU/kg,  vit.D 2500 IU/kg, vit. E 100 IU/kg. Není určeno k humánní konzumaci. Skladujte mimo dosah dětí.

https://www.facebook.com/vitalisaqua/videos/1463682063663745/

https://www.facebook.com/vitalisaqua/videos/1319069088125044/

Vitalis – Platinum Flakes - Pellets – specielní vločky nebo měkké pelety pro mořské i sladkovodní ryby

Krmivo AEGIS Marine Flakes je speciálně určeno pro podporu imunitního systému ryb a udržení ryb v dobré kondici.. Je bohaté na vitamíny, minerály, kvalitní proteiny a přírodní karoteinová barviva pro zlepšení vybarvení ryb. Je velmi chutné a dobře stravitelné krmivo. Zlepšuje kondici a vitalitu ryb. 

Krmivo AEGIS Marine je součástí speciálního krmného plánu pokrývajícího veškeré potravní nároky korálových ryb. Spolu s vločkami Marine Flakes a Herbivore Flakes podporuje imunitní systém a udržuje špičkovou kondici ryb.

Krmivo AEGIS  se podává ve speciálním 8 týdenním krmném cyklu střídavě s krmivem Marine Flakes nebo Herbivore Flakes a tím zabezpečuje maximální pokrytí nutričních požadavků ryb, druhovou pestrost a chutnost krmiva. 

AEGIS krmivo je mimořádně vhodné pro ryby procházející stresovou situací, např. po dovozu. 

Inovativní způsob zpracování krmiva zajišťuje, že se živiny nevyluhují do vody, vločky zůstávají až do zkonzumování beze změn a dojde tak k jejich maximálnímu využití rybami (bez zhoršení kvality vody). 

Návod na použití :  krmte maximálně 3x denně takovou dávku, kterou ryby okamžitě spotřebují. Nepřekrmujte. Ryby, sbírající potravu na hladině krmte na hladinu, ostatním rybám podržte vločky  několik sekund pod hladinou, aby začaly klesat ke dnu. Mokré prsty nedávejte zpět do krmiva v obalu. !  Obsahuje vitamíny A,D,E. Vit. A 40 000 IU/kg,  vit.D 2500 IU/kg, vit. E 100 IU/kg. Není určeno k humánní konzumaci. Skladujte mimo dosah dětí.

 

a mnoho dalších krmiv pro mořské i sladkovodní ryby - viz e-shop

https://www.facebook.com/vitalisaqua/videos/1172416496123638/

 

https://www.facebook.com/vitalisaqua/videos/1177880555577232/

 

 

AKTUÁLNÍ AKCE

Pro více informací
o Vitalis - špičkových krmivech nás kontaktujte.

AQUA VALA s.r.o.

Merhautova 57
613 00 Brno - Černá Pole

Web: www.aquavala.cz
E-mail: akva.vala@seznam.cz

Telefon: +420 545 211 098
Mobilní telefon: +420 603 579 961

AQUA VALA, s.r.o. - ekatalog.czChovatelské potřeby - ekatalog.cz